• Polski
 • English
 • Polski
 • English
 • Dworcowa 31, 47-100 Strzelce Opolskie, Polska
 • Zadzwoń do nas
  +48/77/4619638

O nas

30PPHU STALMET to firma z ponad 30-letnią tradycją w branży metalowej.

Jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, zatrudniającym kilkudziesięciu wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników technicznych i produkcyjnych.
Posiada nowoczesne zaplecze wytwórcze w obszarze produkcji konstrukcji stalowych oraz obróbki wyrobów metalowych. Strategia inwestycyjna, polegająca na unowocześnianiu bazy produkcyjnej, inwestowaniu w nowe technologie i kapitał ludzki przekłada się na dynamiczny rozwój firmy na rynkach polskim i zagranicznym.
0
Przerabianych ton każdego roku
0
Wykwalifikowanych pracowników
0
Zleceń rocznie

Nasza oferta

Konstrukcje stalowe

Wytwarzanie konstrukcji stalowych i części maszyn. Spawanie elementów konstrukcyjnych o wadze jednostkowej do 10 ton.

Laser

Cięcie laserowe blach, rur i profili stalowych w zakresie stali zwykłej, stali żaroodpornej, stali trudnościeralnej, stali nierdzewnej oraz aluminium.

Obróbka plazmowo-gazowa

Obróbka CNC blach cienkich i grubych, kształtowników, rur i profili stalowych w zakresie stali zwykłej, żaroodpornej, trudnościeralnej, nierdzewnej oraz aluminium.

Obróbka plastyczna

Gięcie elementów ze stali zwykłej, stali nierdzewnej, aluminium oraz stali trudnościeralnych.

Obróbka powierzchniowa

Śrutowanie blach i elementów konstrukcyjnych wraz z malowaniem metodą natryskową.

Inne

Walcowanie blach, wiercenie, pogłębianie otworów, gwintowanie elementów konstrukcyjnych, a wspólnie z lokalnymi partnerami również frezowanie, cynkowanie i malowanie proszkowe.

Główne pytania

 • Na jakim obszarze działamy?

  Firma ma siedzibę w Strzelcach Opolskich, ale obsługujemy klientów z całej Polski, a także z Niemiec oraz Austrii. Nasze produkty poprzez kontrakty klientów trafiają także na rynki: niemiecki, holenderski, angielski, belgijski, francuski, norweski, czeski, serbski, rynki wschodnie, amerykański i kanadyjski.

 • Jakie branże obsługujemy?

  Wykonujemy konstrukcje metalowe i elementy maszyn dla branży budowlanej, maszynowej, energetycznej, cementowej, motoryzacyjnej i górnictwa.

 • Co nas wyróżnia?

  Dzięki temu, że posiadamy tak szerokie zaplecze techniczne, możemy kompleksowo zadbać o produkt. Zaczynając od cięcia laserem czy cięcia plazmą, poprzez gięcie blach i walcowanie, możemy następnie sprawnie przejść do kolejnych etapów produkcji danego elementu. Klient nie szuka kolejnych podwykonawców, by części zespawać, zmontować i nanieść zabezpieczenia antykorozyjne. Wszystkie te etapy są realizowane w naszej hali produkcyjnej, bez potrzeby straty czasu i kosztu transportu elementów.

 • Jakie materiały jesteśmy w stanie obrabiać?

  Poddajemy obróbce laserowej, plazmowej, gazowej i plastycznej elementy ze stali zwykłej, stali żaroodpornej, stali trudnościeralnej, stali nierdzewnej oraz aluminium.

Masz pytania? Zadzwoń: (+48)774619638

Z chęcią odpowiemy!